PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE XL

Ciacho

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2016

WAGA: 32 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Ciacho to niezwykły psiak, pełen radości i energii, mimo swojego wieku. Ma około 7 lat, ale wciąż emanuje młodzieńczym wigorem. Jest towarzyski, kontaktowy i nieagresywny pies, który uwielbia spędzać czas z ludźmi i innymi psami.

Ciacho potrafi doskonale chodzić na smyczy, co sprawia, że spacery stają się przyjemną i spokojną aktywnością dla obojga. Akceptuje również inne psy, co czyni go idealnym towarzyszem dla innych czworonożnych przyjaciół.

Szukamy dla Ciacha domu z ogrodem, gdzie będzie mógł cieszyć się swobodą i bezpieczeństwem. Pomimo swojej energii, Ciacho jest niezwykle łagodny i przyjacielski wobec ludzi. To psiak, który chce dać i otrzymać wiele miłości, a jego obecność na pewno wypełni dom ciepłem i radością.

Jeśli chcesz dać Ciachowi zasłużoną emeryturę, zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00) 📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna. ✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się:

Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie. 🆓 Adopcje są bezpłatne. 💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane. 🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza.

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856


ZADZWOŃ DO NAS