SUKI DO ADOPCJI,  SUKI ŚREDNIE 10 KG -20 KG

Kamila

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2020

WAGA: 19 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Kamila to przesympatyczna sunia, która zachwyca swoją rezolutnością i pozytywnym podejściem do życia. Pomimo średniej wielkości, ma w sobie wiele wdzięku i uroku. Jest wspaniałym towarzyszem spacerów, gdyż doskonale chodzi na smyczy. Jej grzeczność i umiejętność poruszania się na smyczy świadczą o jej dobrze wychowanej naturze. Kamila jest niezwykle kontaktowa i przyjazna zarówno wobec ludzi, jak i innych psów. Akceptuje inne psy i świetnie dogaduje się z nimi. Jej spokojny charakter sprawia, że jest idealną towarzyszką dla innego psiaka. Ta łagodna i spokojna sunia nie narzuca się swoją obecnością, ale zawsze jest obecna, gotowa na bliskość i miłe chwile spędzone razem. Jej delikatna natura sprawia, że z łatwością odnajduje się w różnych sytuacjach i jest gotowa dawać wiele miłości i ciepła. Kamila zasługuje na kochający dom, gdzie będzie otoczona troską i uwagą. Jej pozytywne podejście do życia i łagodne usposobienie sprawiają, że jest idealną kandydatką do adopcji dla rodziny, która szuka wiernego i przyjacielskiego towarzysza. 

Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00) 📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna. ✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się:

Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie. 🆓 Adopcje są bezpłatne. 💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane. 🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza.

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856


ZADZWOŃ DO NAS