SUCZKI 20 KG - 30 KG,  SUKI DO ADOPCJI

Maja

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2015

WAGA 26 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak

CZIP: TAK

Maja to wyjątkowa suczka w typie labradora, która emanuje radością i entuzjazmem. Jej kontaktna natura i wesołe podejście do życia sprawiają, że jest nieodłączną częścią rodziny.

Ta wspaniała sunia uwielbia drapanie po brzuszku i podjadanie smakołyków. Jej radosne usposobienie sprawia, że z łatwością potrafi rozjaśnić każdy dzień i przynieść uśmiech na twarzach swoich opiekunów.

Maja jest łagodna i przyjazna wobec ludzi i innych psów. Akceptuje inne psy i potrafi znaleźć wspólny język z każdym czworonogiem. Jej umiejętność chodzenia na smyczy dodaje pewności i komfortu podczas wspólnych spacerów.

Ta wspaniała sunia doskonale sprawdzi się jako członek rodzinny. Jej łagodne usposobienie, radosny charakter i gotowość do niesienia miłości i radości sprawiają, że Maja stanie się niezastąpionym towarzyszem dla całej rodziny.

Maja zasługuje na kochający dom, gdzie będzie mogła cieszyć się bliskością i troską swoich opiekunów. Jej wesołe usposobienie i pełne miłości serce sprawią, że stanie się nieodłączną częścią rodziny i przyniesie wiele radości i szczęścia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00) 📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna. ✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się:

Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie. 🆓 Adopcje są bezpłatne. 💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane. 🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza.

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856

#adoptuj #zwierzaki #adopcje #schronisko #wolontariat #zwierzęta #wspieraj #psiakowo #animalsos #bezdomnezwierze #adopt #dog #schroniskopsiakowo #aleksandrowlodzki


ZADZWOŃ DO NAS