PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE 20 KG - 30 KG

Frugo

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2021

WAGA 27 kg

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Frugo to niesamowicie fajny, łagodny i przyjazny psiak, który spokojnie czeka na swoją szansę na znalezienie domu. Maksymalnie ma 2 lata i waży około 27 kg. Jest towarzyski, pełen radości i nieagresywny.

Frugo to pies, który uwielbia kontakt z ludźmi. Jest bardzo przyjacielski i chętnie dzieli się swoją miłością z każdym, kto mu towarzyszy. Względem innych psów jest otwarty i akceptuje ich obecność, co czyni go świetnym towarzyszem dla innych czworonogów.

Nie tylko ma w sobie ogromną sympatię, ale również posiada zdolności uczenia się. Szybko opanowuje nowe polecenia i chętnie poddaje się szkoleniu. Dlatego jest świetnym kandydatem do adopcji dla tych, którzy cenią sobie inteligentnego i posłusznego psa.

Frugo potrafi chodzić na smyczy, co jest ważną umiejętnością w codziennym życiu. Dzięki temu możesz z nim cieszyć się przyjemnymi spacerami i wspólnymi wyjściami na świeże powietrze.

Jeśli szukasz wspaniałego psiaka, który jest łagodny, przyjazny, spokojny i gotowy do podjęcia przygody w nowym domu, Frugo jest idealnym kandydatem. Polecamy go do adopcji, aby dać mu szansę na szczęśliwe życie u boku kochającej rodziny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00) 📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna. ✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się:

Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie. 🆓 Adopcje są bezpłatne. 💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane. 🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza.

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856

#adoptuj #zwierzaki #adopcje #schronisko #wolontariat #zwierzęta #wspieraj #psiakowo #animalsos #bezdomnezwierze #adopt #dog #schroniskopsiakowo #aleksandrowlodzki


ZADZWOŃ DO NAS