SUKI DO ADOPCJI,  SUKI ŚREDNIE 10 KG -20 KG

# Bogotka #

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2021

WAGA 18 kg

SMYCZ: Tak

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak

CZIP: TAK

Mam na imię Bogotka i chciałabym podzielić się trochę ze sobą. Jestem młodą sunią w wieku około 3 lat, pełną życia i gotową na nowe przygody. Choć na pierwszy rzut oka mogę wydawać się nieco nieśmiała, to w rzeczywistości jestem serdeczną i przyjazną psią duszą.

Moje serce bije pełne ciepła i gotowości do przyjęcia nowej rodziny. Lubię poznawać nowych ludzi i psie towarzystwo, więc nie ma potrzeby obawiać się o moje zachowanie w obecności innych czworonogów. Jestem otwarta na nowe znajomości i szybko przystosowuję się do nowych sytuacji.

Chociaż mogę być nieco nieśmiała na początku, wystarczy mi trochę czasu i uwagi, aby otworzyć się na miłość i czułość. Uwielbiam długie spacery, podczas których mogę cieszyć się świeżym powietrzem i nowymi zapachami. Nauka chodzenia na smyczy nie stanowi dla mnie problemu, więc możemy razem odkrywać świat na długich przechadzkach.

Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który wypełni Twoje życie radością i miłością, to ja, Bogotka, jestem gotowa być Twoją najlepszą przyjaciółką na zawsze.

@animalsospoland

Mam na imię Bogotka i chciałabym podzielić się trochę ze sobą. Jestem młodą sunią w wieku około 3 lat, pełną życia i gotową na nowe przygody. Choć na pierwszy rzut oka mogę wydawać się nieco nieśmiała, to w rzeczywistości jestem serdeczną i przyjazną psią duszą. Moje serce bije pełne ciepła i gotowości do przyjęcia nowej rodziny. Lubię poznawać nowych ludzi i psie towarzystwo, więc nie ma potrzeby obawiać się o moje zachowanie w obecności innych czworonogów. Jestem otwarta na nowe znajomości i szybko przystosowuję się do nowych sytuacji. Chociaż mogę być nieco nieśmiała na początku, wystarczy mi trochę czasu i uwagi, aby otworzyć się na miłość i czułość. Uwielbiam długie spacery, podczas których mogę cieszyć się świeżym powietrzem i nowymi zapachami. Nauka chodzenia na smyczy nie stanowi dla mnie problemu, więc możemy razem odkrywać świat na długich przechadzkach. Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który wypełni Twoje życie radością i miłością, to ja, Bogotka, jestem gotowa być Twoją najlepszą przyjaciółką na zawsze. #potrzebnapomoc #dog #psiakowo #viral #szukamdomudlapsa #foryourpage #schroniskodlazwierzat #schroniskodlazwierzat #viralvideo #animalsos #adoptuj #stopznecaniusienazwierzetach

♬ You Are the Reason (Cover) – Joe Tamaela

Zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00)

📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna.

✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się: Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie.

🆓 Adopcje są bezpłatne.

💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane.

🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu zwierzaka do nowego domu bez konieczności wizyty w schronisku

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856.