PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE 10 KG - 20 KG

Aran

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2019

WAGA: 15 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

To młody, przesympatyczny pies o zachowaniu labradora. Zawsze pełen entuzjazmu i chętny do rozdawania buziaków. Potrafi świetnie chodzić na smyczy i jest bardzo kontaktowy oraz przyjacielski wobec ludzi. Cieszy się z każdej chwili spędzonej z człowiekiem i zawsze stara się być blisko swojego opiekuna. Ten uroczy psiak akceptuje inne psy i świetnie się z nimi dogaduje. Jest pełen energii i radości, co sprawia, że jest doskonałym towarzyszem zarówno dla rodziny, jak i innych czworonożnych przyjaciół. Jeżeli szukasz przyjacielskiego, energicznego i przyjaznego psa, ten młody labrador jest idealnym wyborem. On sprawi, że każdy dzień będzie pełen radości i miłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego schroniska i poznania tego uroczego psiaka!

Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00) 📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna. ✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się:

Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie. 🆓 Adopcje są bezpłatne. 💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane. 🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza.

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856

#adoptuj #zwierzaki #adopcje #schronisko #wolontariat #zwierzęta #wspieraj #psiakowo #animalsos #bezdomnezwierze #adopt #dog #schroniskopsiakowo #aleksandrowlodzki


ZADZWOŃ DO NAS