ADOPCJE NA JESIEŃ ŻYCIA,  PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE XL

# Flop #

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2012

WAGA: 36 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Flop to duży, przyjazny pies, który wzbudza pozytywne emocje u każdego, kto go spotka. Jego imponujący rozmiar jest tylko jednym z wielu powodów, dla których warto go pokochać. Flop jest niezwykle wyrozumiały i tolerancyjny wobec innych psów, co czyni go doskonałym towarzyszem dla innych czworonogów. Potrafi swobodnie chodzić na smyczy, co czyni spacer z nim przyjemnym i bezproblemowym.

Niemniej jednak, to nie tylko jego umiejętności społeczne sprawiają, że Flop jest tak wyjątkowy. Jego czujność i umiejętność bycia czujnym stróżem sprawiają, że można na niego liczyć w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy jest to zwykły spacer w parku czy zabezpieczanie domu, Flop zawsze będzie czujny i gotowy do działania.

Choć Flop jest dużym psem, nie trzeba się martwić o jego zachowanie agresywne. Wręcz przeciwnie, jest to pies o łagodnym i spokojnym usposobieniu. Jego umiejętność zachowania równowagi i opanowania w różnych sytuacjach sprawia, że jest doskonałym towarzyszem dla osób, które cenią sobie spokój i harmonię.

Pomimo swojego starszego wieku, Flop nadal emanuje energią i radością życia. Jego przesympatyczna natura i łagodność sprawiają, że jest to pies, którego łatwo pokochać i z którym chce się spędzać czas. Flop docenia każdy gest miłości i troski, dlatego stanie się nieodłącznym członkiem rodziny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

📞 Telefon adopcyjny: 693-691-963 lub 601-303-395 (pn-pt 9.00-17.00) 📲 Jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS na numer 693-691-963 z imieniem zwierzaka – nasi wolontariusze oddzwonią.

✅ Obowiązuje 1 wizyta adopcyjna. ✅ Wypełnij ankietę na animalsos.pl przed wizytą.

📍Adopcje odbywają się:

Centrum adopcyjne: Chełmońskiego 31 w Łowiczu Schronisko: Piotrowice 24a (gmina Bielawy) Aleksandrów Łódzki – umów wizytę telefonicznie. 🆓 Adopcje są bezpłatne. 💉 Dorosłe zwierzęta są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone oraz wysterylizowane/wykastrowane. 🌐 Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl

🚚 Istnieje możliwość transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza.

🌍 Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

💰 Wesprzyj nas dowolną darowizną na konto: 34124033471111001086466856

#adoptuj #zwierzaki #adopcje #schronisko #wolontariat #zwierzęta #wspieraj #psiakowo #animalsos #bezdomnezwierze #adopt #dog #schroniskopsiakowo #aleksandrowlodzki